Výstavba rodinných domů v Praze 5 Lipencích
CZ
EN

Lipence III

Ojedinělý projekt rodinných domů se nachází na jižním svahu v atraktivní lokalitě obce Lipence. Domy jsou zasazeny do klidné stávající zástavby rodinných domů. V docházkové vzdálenosti domů se nachází řeka Berounka, golfové hřiště Prague City a Přírodní park Hřebeny, který tvoří ideální prostředí pro relaxaci. Zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 400m od domu, odkud je to na metro B, stanice Smíchovské nádraží 20min jízdy.

Hlavním cílem projektu je poskytnutí nadčasového bydlení a kvalitního provedení při použití přírodních materiálů. Domy jsou postaveny z hlediska energetické náročnosti jako „nízkoenergetické“. Projekt nabízí dvě velikostní varianty domů. Jednotlivé domy jsou řešeny s důrazem na co největší spojení se zahradou při zachování soukromí.

Interier je tak spojen se zelení v exteriéru, kde je možnost klidného venkovního stolování s celou rodinou.

Jednotlivé domy jsou řešeny pro potřeby člověka 21.století, s důrazem na funkční dispoziční řešení s využitím moderních konstrukčních řešení. V každém domě tak vznikl obývací pokoj se světlou výškou přes 3,0 m a s prostorově umístěným schodištěm osazeným skleněným zábradlím. Tyto prvky pak společně vytvářejí ojedinělý prostor, který tento projekt odlišuje od ostatních.

3. etapa bude dokončena v 1Q roku 2015