Luxusní byty

Průhonice u Prahy

bydlení v cetru Průhonic

všechny byty o ploše nad 100 m2

moderní nadstandardní vybavení

10 bytů celkem -> 3+kk, 4+kk, 5+kk

9x jednogaráž + 1x dvojgaráž

Projekt „Polyfunkční dům Průhonice" je situován do historického centra obce s ideálním dopravním napojením na Prahu i přilehlého obchodního centra Čestlice. V jeho blízkosti se nachází nádherný rozlehlý park a novorenesanční zámek. Místo má vynikající občanskou vybavenost.

Dům má jednoduché stavební řešení, jeho základem je kvádr, z něhož vystupují arkýře a okenní šambrány. Členění objektu je zdůrazněno materiálově, a to kombinací obkladových materiálů s probarvovanou omítkou fasády. Je v něm situováno 10 luxusních velkoplošných bytů (103--164m2) v dispozicích od 3+kk do 5+kk, v přízemí pak expozitura banky se samostatným vchodem. Dům je vybaven moderním výtahem a systémem IP videovrátným. Rozvody pro internet (LAN), digitální satelitní (DVB-S) a pozemní (DVB-T) TV jsou vyvedeny v každé obytné místnosti bytu.

Na bytový dům navazují 2 bloky samostatných garáží, které jsou v co největší míře ozeleněny, včetně střech, extenzivní zelení. Dále je u domu celkem 10 parkovacích míst -- pro každý byt jedno --, dalších 6 parkovací míst lze využívat mimo pracovní dobu banky.

CZE ENG RUS
O projektu O nás Situační plán Lokalita Ceník / Půdorysy Fotogalerie Kontakt
Kontakt: byty@bytypruhonice.cz, tel. 728 192 233, 604 871 677