O BUSINESS CENTRU MIKROTECHNA

MIKROTECHNA - novodobá historie

Společnost MIKROTECHNA s.r.o. koupila v dubnu 1994 část státního podniku Mikrotechna a převzala výrobu leteckých přístrojů. V roce 1997 se společnost rozdělila. MIKROTECHNA s.r.o. se od té doby zabývá pouze realitní činností v Praze. Veškerou výrobu převzala nově vzniklá společnost MIKROTECHNA PRAHA a.s. která sídlí v jejím Modřanském areálu. V současné době tato naše sesterská společnost zaměstnává více jak 70 lidí a dodává své přístroje do celého světa.

V roce 2011 se od společnosti MIKROTECHNA s.r.o. oddělila developerská činnost. Vznikla nová společnost Business Centrum Mikrotechna a.s., která se zabývá výstavbou bytových a polyfunkčních nemovitostí v Praze. Mikrotechně s.r.o. od té doby zůstala správa vlastních nemovitostí. V současné době vlastníme a spravujeme 2 polyfunkční centra v Praze Podolí a Modřanech, nákupní středisko OC Hloubětín a polyfunkční dům v Košířích. Při správě svých nemovitostí využíváme služeb této naší sesterské společnosti. Díky tomu, jsme schopni připravit prostory pro své klienty v nadstandardní kvalitě ve velmi rozumné době.

Business Centrum Mikrotechna a.s. má za sebou několik úspěšných projektů. Naší hlavní devizou je pečlivá příprava každé akce, individuální přístup, řízení projektu od začátku do konce vlastními silami a dokonalé zpracování. Proto se nepouštíme do realizace mnoha akcí najednou. Naším prvním projektem byla výstavba v Praze – Lipencích – dokončení areálu 20 rodinných domů kolaudovaného ve 4. čtvrtletí roku 2008. Tuto akci jsme řídili od začátku (zpracování studie a projektu pro územní rozhodnutí) až do samého konce výstavby jako stavebník i prodejce jednotlivých domů.

Na začátku roku 2011 jsme dokončili polyfunkční dům v Průhonicích. V jeho přízemí funguje pobočka ČSOB, o luxusní byty v domě byl velký zájem.

Na podzim roku 2013 byla dokončena 2. etapa výstavby v Lipencích v Jílovišťské ulici, a to 4 řadové domy. Na jaře roku 2015 byla dokončena 3. etapa výstavby v Lipencích, rovněž v ulici Jílovišťské. Jde o 2 luxusní vila domy.

Další akcí byla výstavba bytového komplexu v Kateřinkách, v ulici Na Křtině v Praze 4. Na jaře roku 2016 zde byla dokončena 1. fáze výstavby zahrnující objekt C s 12 bytovými jednotkami. Druhá fáze výstavby tohoto komplexu byla dokončena v roce 2019. Jedná se o bytový dům s 32 bytovými jednotkami na 4 podlažích. Dům má 2 samostatné vstupy a v nadzemní části je rozdělen na 2 samostatné objekty, které jsou v suterénu propojeny společnými prostorami garáží, sklepů a technických místností.

V současné době připravujeme dostavbu polyfunkčního centra v Podolí o jeden bytový a jeden polyfunkční objekt. Celková užitná plocha centra by se měla více jak zdvojnásobit. Byty připravujeme na prodej a polyfunkční část na pronájem. Centrum zůstane ve správě MIKROTECHNA s.r.o.

Business Centrum Mikrotechna a.s., Barrandova 409, 143 00 Praha 4 - Modřany, tel +420 225 273 210, fax +420 225 273 211
Copyright © 2006 - 2023 Business Centrum Mikrotechna. Všechna práva vyhrazena. // Webdesign
Pronájmy / Projekty / O nás / Kontakt